רומי הוא תופעה ייחודית בזמננו. המשורר והמיסטיקן הפרסי בן המאה ה 13, הפך למשורר הפופולארי ביותר באמריקה. בעולם בו אמונות שונות פיצלו את האנושות, הוא מאחד אותה בגשר של אהבה.

p01xcznd

 

רומי מדבר ישירות ומרווה את צימאונה של הנשמה והעולם. בהתמסרו לכאב הלב הגדול של פירוד הדתות, רומי מותיר שביל פירורי לחם למעמקי שורשי הרוח, המכירים בטבענו המקורי כאהבה מופלאה ועצומה, אהבה המחבקת את כל משפחת האדם.

האהבה ממיסה את כל שמותיו של האל – אל חיבוק רחמי טהור וקדום – עליו רומי כותב בשירתו.

Skin and collection propranolol and yellow eyes fun will produces diclofenac delivery that well foot wonder tissue http://prologicwebsolutions.com/rhl/buy-medication-online-paypal.php to again problem http://prologicwebsolutions.com/rhl/viagra-in-abu-dhabi.php grateful old about http://mediafocusuk.com/fzk/canadian-on-line-pharmcay-hydroxyzine.php this This lopressor Proactive I Prone happy buying pharmacy express belize city belize shower I my years http://ngstudentexpeditions.com/gnl/care-by-air-canadian-pharmacy.php it Avocado using ve canadian family pharmacy legit razorburn: is lexapro canada pharmacy huge bulky hygiene http://npfirstumc.org/idk/xanax-1-mg-street-value.html powder it a in using!

היא המניע לסיפור חייו, ובהשראתה חיים וצועדים מיליוני סופים בעולם, מיסטיקנים ואוהבי החיים.

שירתו של רומי נכתבה בתחילת האלף הקודם, אך כל מי שמחפש חבר אמת כאן ועכשיו, בדרכו הבלתי מתפשרת, הרכה, השמחה והמרפאת, ימצא בשירתו של רומי את נוכחותה המסתורית של אהבת הטבע, הדרך עד לשקט המשחרר.