"בלב הדרך הסופית קיימת אגדה המספרת כי ההקשבה למוזיקה
מושכת את האדם לגן עדן עוד בימי חייו.."
אנו מזמינים אתכם למסע מוזיקלי נדיר, עמוק, פראי ובלתי נשכח עם יותר מ15 הופעות חיות שינועו מתחילת הפסטיבל ועד סופו בין שתי במות 360 מעלות שהקהל מקיף מכל הכיוונים. כל שעתיים הופעה, אחת אחרי השנייה, כשהן יוצרות רצף מרתק וסוחף ומארחות מעל ל100 מוזיקאים ומוזיקאיות מהארץ ומהעולם.
בפסטיבל חוויה מוזיקלית בת 48 שעות מבוקר ועד לילה בה ניחשף לגווניה הרבים של המוזיקה הסופית המתפרסת על פני סגנונות, שפות, מקצבים וחבלי ארץ רבים. החל משירת הקוואלי המקודשת מראג'סטאן, דרך הטרנס הסופי מאפריקה, ניגוני הטמבור והדף מהרי פרס וכורדיסטאן, ניגונים מחצרות הסולטנים הע'ותמנים ועד הז'יכרים והקשר הקדום שבין הריקוד המקודש לסולמות הנגינה של המזרח התיכון.
נוסיף ונאמר שהפסטיבל הסופי ייחודי בכך שכל המופעים בו חיים, אין בו אף ביט אלקטרוני, ולא אף די ג'י, הכל לייב, עם כלי נגינה אקוסטים, מיוחדים ועתיקים מרחבי עולם.
Fanna-Fi-Allah
שבת 15:30 במה מרכזית
שי בן צור עם בן איילון וליאת סבא
חמישי 20:00 כיכר הכפר
מקאמאת מארחים את אמל מורקוס
חכּאיה | حكاية
שישי 12:00 כיכר הכפר
אנסמבל גיל רון שמע
קפה ג'לאל – טקס הז'יכר המרכזי
שישי 22:00 כיכר הכפר
הראל שחל והתזמורת הסופית
30 מוזיקאים על הבמה בטקס הווירלינג המרכזי
שבת 12:00 כיכר הכפר
יצחק ונטורה
ALIGNED
שישי 20:00 כיכר הכפר
אלעד לוי ותזמורת מקאמאת
טנזיה | طنجية
חמישי 21:45 כיכר הכפר
רדיו בגדד
שבת 14:00 אמפי
בַּנַאתּ אַלְ-יַמַן بَنَات ٱلْيَمَن
שירת השבט של נשות תימן
שישי 14:00 אמפי
פרוייקט דאפה
מוזיקה עברית מהגדה המערבית
שישי 10:00 אמפי
ראס אל חנות
מופע ישראלי וים תיכוני
שישי 18:00 אמפי
נועם דיין ויניב רבה
אוסף של יצירות מקוריות
שבת 10:00 אמפי
המשתה – همیشته
ניתאי קלי – יניב מייזל – יוני בן דור
טריו מוזיקה פרסית אמנותית
שישי 16:00 במת אמפי
השנה בכפר הנוקדים, במת מרכזית בכיכר הכפר, ואמפי מדהים הצופה למדבר. זהו לוח הזמנים של ההופעות בפסטיבל ייתן לכם מושג מהו גודל ונפח ההתרחשות:
חמישי 16:00 ניגוני פתיחה – אמפי
חמישי 19:30 – טקס הפתיחה בוא – במת הכפר
חמישי 20:15 – שי בן צור עם בן איילון וליאת סבא – במת הכפר
חמישי 21:30 – הופעה מרכזית – במת הכפר
חמישי 23:00 – ג'אמים מסביב למדורה
שישי 10:00 – פרוקייט דאפה – אמפי
שישי 12:00 – מקאמאת מארחים את אמל מורקוס – במת הכפר
שישי 14:00 – בנאת אל ימן – אמפי
חמישי 16:00 – המשתה – אמפי
חמישי 18:00 – ראס אל חנות – במת אמפי
שישי 20:00 – צחי ונטורה – במת הכפר
שישי 22:00 – גיל רון שמע – טקס הז'יכר המרכזי – כיכר הכפר
שישי 00:00 – ג'אם חצות מסביב למדורות – רחבי הכפר
שבת 10:00 – נועם דיין ויניב רבה – אמפי
שבת 12:00 – הראל שחל והזתמורת הסופית – טקס הווירלינג המרכזי – במת כיכר הכפר
שבת 14:00 – רדיו בגדד – אמפי
שבת 15:45 – פאנה פי אללה – Fanna Fi Allah – במת כיכר הכפר